DUYURU & HABER

Orlando Magic, Hidayet Türkoğlu’nu unutamıyor..!

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Orlando Magic, eski oyuncusu ve şimdilerde Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı olarak görev yapan Hidayet Türkoğlu’nun anılarını yaşatıyor.

Doğum günü gibi özel günlerde aksatmadan paylaşımlarını yapan kulüp bugün Twitter hesabından Türkoğlu’nun 2009 NBA Finalleri’nde Los Angeles Lakers karşısında kaydettiği bir basketi “Hedooooo” notuyla paylaştı;

HABER 2;

En popüler basketbol haber portallarından www.altyapibasket.com haber sitesinin ilgisini çeken kulübümüz ile ilgili yapılan paylaşımı aşağıda linkten takip edebilirsiniz.

http://altyapibasket.com/basketbol-rehberi/hido-goztepe-ap-sportif/hido-goztepe-25-agustosta-secme-duzenleyecek/

Basketbol severlerin mutlaka takip ettiği diğer popüler haber sitesi www.basketbolmerkezi.com isimli online haber sitesinde kulübümüz ve organizasyonumuz hakkında çıkan haberi aşağıda paylaşıyoruz.

Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları Göztepe Şubesi Seçmelerini Yapacak.

Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulları Göztepe şubesinin tüm Anadolu yakasına hizmet veren spor kulübü AP Sportif, içinde Basketbol ve Voleybol branşlarının profesyonel düzeyde yapıldığı Spor Salonu ve Fitness merkezi ile Satranç ve Resim eğitimlerinin verildiği Çok Amaçlı Salonu, Cimnastik ve Aikido alanı da bulunan AP Sportif Spor ve Sanat Akademisi’nde, 25 Ağustos Pazar günü saat 13.00’de başlayacak seçmelerde 2005-2010 arası doğumlu kız ve erkek sporcular kendilerini gösterme ve takımlarda yer alabilme fırsatını yakalayacak.

Federasyon Gelişim liglerinde mücadele eden takımlarıyla AP Sportif Spor Kulübü, Göztepe Emaar Alışveriş merkezine yakın bir lokasyonda, Esatpaşa’da bulunan kendi tesisinde 5 yaşından 16 yaşına kadar çocuk ve genç spor ve sanat eğitimi vermek üzere faaliyet göstermektedir. Ataşehir’deki diğer noktasında Voleybol branşında geçen sezon İstanbul ligi küçükler şampiyonu olan kulüp, Basketbol branşında da başarıyla liglerde mücadele eden takımlara sahiptir.

Amaçlarının, çocukların sportif geleceklerini kendi tesislerinde, satranç ve akıl oyunları gibi zihin faaliyetleriyle de destekleyerek algısı ve dikkati gelişmiş, analiz yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi ve takım oyunu oynamayı bilen, bu süreçte başarının nasıl kazanılacağını anlamış bireyler yetiştirmek ve topluma kazandırmak olduğunu belirten kulübün başkanı ve genel direktörü Ali Peçen, yoğun bir dönemin kendilerini beklediğini ve spor okulları gruplarında sınırlı sayıda kontenjan bulunduğundan basketbol okullarımızla en kısa zamanda iletişime geçilmesi gerektiğini hatırlattı.

Yapılacak seçmelerin programı;
*25 Ağustos Pazar günü,
-Saat 13.00’de 2005-2006-2007 doğumlular
-Saat 15.00’de 2008-2009-2010 doğumlular

AP Sportif yetkilileri kendilerine ulaşabilmeniz için size 3 kolay yol sunuyor.

1- Resmi web sitelerini inceleyebilirsiniz
http://www.apsportif.com
http://www.hidobasketgoztepe.com

2- Telefon ve WhatApp:
0216 510 05 05
0545 965 20 75

3- Mail
kurumsal@apsportif.com